Lista uczestników zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2016/2017.
Konkurs polonistyczny
Konkurs matematyczny
Konkurs fizyczny
Konkurs chemiczny
Konkurs biologiczny
Kazała Magdalena
Leśniewska Michalina
Moskal Nikola
Budniewska Bogumiła
Niemiec Julia
Mackiewicz Anna Maria
Skalmowska Adrianna
Maciejewska Klaudia
Zacharek Katarzyna
Król Julianna
Skrzesińska Maja Julia
Szczerba Katarzyna
Klimaszewski Amadeusz
Więcek Szymon
Łukaszewska Karolina
Gierszewski Krystian
Walczak Jakub
Dyguda Kacper
Kołotiuk Patryk
Federkiewicz Aleksandra
Florek Hanna
Mackiewicz Anna
Łukaszewska Karolina
Dyguda Kacper
Czarnata Małgorzata
Szczerba Katarzyna
Skaskiewicz Mikołaj
Iskrzycka Julia
Łukaszewska Karolina,
Bekisz Małgorzata
Bock Zuzanna
Kościerska Zuzanna
Iskrzycka Julia
Sołtysiak Mateusz
Galwieło Roksana
Krzemiński Jakub
Voss Józef
Dyguda Kacper
Konkurs geograficzny
Konkurs języka niemieckiego
Konkurs języka angielskiego
Konkurs
historyczny
Konkurs
Wiedzy o Społeczeństwie
Sienkiewicz Natalia
Siwek Zofia
Ralcewicz Marta
Nizioł Julia
Małecka Marlena
Żak Adrian
Voss Józef
Dyguda Kacper
Gabryś Patryk
Habeck Laura
Wasilewska Aleksandra
Zielińska Kornelia
Paszkowska Klaudia
Wróbel Mateusz
Kucharska Nikola
Voss Józef
Chwała Sandra
Krawczyk Filip
Gabryś Patryk
Florek Hanna
Markowska Sandra
Matej Jakub
Grzyb Marcelina
Kazała Magdalena
Stupak Zofia
Szczerba Katarzyna
Tumanowicz Maciej
Rudź Marianna
Wasilewska Aleksandra
Budniewska Bogumiła
Więcek Szymon
Gierszewski Krystian
Małecka Marlena
Ważna Katarzyna
Chwała Sandra
Banaszak Michał
Wójcik Adrian
Radzicki Filip
Ludwiczak Kacper
Baranowska Julia
Niemiec Julia
Myk Przemysław
Góralczyk Wiktoria
Małecka Marlena
Gierszewski Krystian
Świątek Mateusz
Stolarz Paulina
Dyguda Kacper
Voss Józef
Skaskiewicz Mikołaj
Lasota Filip
Radzicki Filip
Ludwiczak Kacper
Ralcewicz Marta
Podlasińska Weronika
Małecka Marlena
Zawadzka Agata
Skrzesińska Maja
Sokołowska Klaudia
Białogard, 25 października 2016 r.
» więcej